Fundacja
Atelier Spółdzielczości
i Ekonomii Społecznej

0
Ilość przeprowadzonych godzin szkoleniowych z aspektów prawnych
0
Ilość przeprowadzonych godzin szkoleniowych z rachunkowości i prawa podatkowego oraz kadr i płac
0
Ilość przeprowadzonych godzin szkoleniowych z tworzenia biznesplanów i projektów
0
Ilość przeprowadzonych godzin szkoleniowych w zakresie zarządzania i szkoleń miękkich

Aktualności

Zobacz, nad czym obecnie pracujemy

Nasze działania

Zobacz, w jakich obszarach realizujemy naszą misję

Aktywizujemy społecznie

Działaj dla wspólnego dobra!

Włącz się w działania społeczne z naszym wsparciem!
Prowadzimy szereg projektów, w które możesz się włączyć jako uczestnik, wolontariusz lub partner. Podpowiemy Ci również jak stworzyć i prowadzić własną inicjatywę.

PRZECIWDZIAŁAMY WYKLUCZENIU

Nie jesteś sam!

Potrzebujesz pomocy? Dzięki nam poczujesz się komfortowo. Wspieramy seniorów poprzez programy i zajęcia aktywizujące. Dbamy o samopoczucie i kondycję naszych podopiecznych. Dajemy wsparcie uchodźcom. Ułatwiamy im odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Pomagamy uzależnionym i ich bliskim. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pełną dyskrecję.

DZIAŁAMY NA RZECZ POTRZEBUJĄCYCH

Dołącz do nas!

Niezależnie od tego, czy chcesz pomagać, czy potrzebujesz pomocy, zgłoś się do nas! Naszą misją jest łączenie w celu wspólnego działania. Z doświadczenia wiemy, że skuteczna działalność społeczna funkcjonuje najlepiej wielopoziomowo. Właśnie dlatego wspieramy przedsiębiorczość społeczną i projekty indywidualne.

STAWIAMY NA EDUKACJĘ

Zapraszamy na szkolenia!

Wspieraj innych skuteczniej. Organizujemy szkolenia dla organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych. Jesteśmy ekspertami prawa podatkowego i księgowości. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe, obsługę prawną i kadrowo-płacową. Doradzamy w zarządzaniu i pozyskiwaniu finansów.

WSPIERAMY ZDROWIE

Żyj zdrowo!

Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i mentalne. Popularyzujemy zdrowy tryb życia wśród seniorów i nie tylko. Prowadzimy plenerowe zajęcia z fizjoterapii. Wspólnie z doświadczonym dietetykiem doradzamy jak przygotowywać zdrowe posiłki. Ponadto zapewniamy pomoc psychologiczną wszystkim, którzy tego potrzebują. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Skontaktuj się z nami

Zobacz, co możemy razem zrobić

ul. Michała Gierlotki 8
40-688 Katowice